Meryem Otu Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Meryem Otu Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Meryem otu, halk arasında oldukça yaygın olan Meryem otu oldukça şifalı olduğuna inanılır. Müslüman alemi için önemli olan Meryem otu Peygamber efendimizin kızı Hz. Fatma tarafından yetiştirilip, onun şifalı ellerinin yüzü hürmetine her derde deva olduğu bilinir. Hacca gidenlerin getirdikleri bu şifalı ot birçok kadın için mucize olarak görülür. Meryem otu, çocuğu olmayan çiftlerin kullandığı bir ot çeşididir. Meryem otu sayesinde çocuğu olmayan çiftlerin, tedavisinde kullanılır. Kadınların, yumurtalıklarını çalıştırarak, doğurganlık gücünü arttırır. Meryem otu, erkeklerin sperm sayısını arttırır. Kadınların östrojen hormonlarını yükseltir ve doğurganlığı arttırır.

Meryem otu faydaları nelerdir?

Kadınlar için mucize bir güç olan Meryem otu şifa kaynağıdır. Çocuk sahibi olmak isteyen kadınlar Meryem otu sayesinde hamile kalır. Kısırlık tedavisi, çikolata kisti, yumurtlama dönemi için kolaylık ve rahim iltihabında oldukça fayda gösterir Meryem otu. Meryem otu, hamilelikte oluşan kasık ağrıları için ağırı kesici özelliğine sahiptir. Meryem otu kullanan kadınların doğum anında rahim kaslarının daha kolay açılarak, rahat ve kolay doğum yapılmasına yardımcı olur.

Meryem otu, ürolojik ağrılarının yaşanmamasını sağlar. İdrar yolu enfeksiyonu, idrar yolu yanması, kasık ağrısı gibi yaşanan olayların geçmesine ve düzene girmesini sağlar. Meryem otu, gücü oldukça etkilidir. Yüksek güce sahip olan Meryem otu, eski insanların her daim kullandığı ot çeşidi olarak bilinir.

Meryem otu, şükür namazı kılındıktan sonra tüketilir. Meryem otu düzenli olarak 15 gün ara ile 1 ayda kullanılır. Doğuma 1 ay kala tüketilen Meryem otu rahim genişlemesi sağlar. Rahatlık, huzur ve ödem artırmaya yardımcı olan. Meryem otu Arabistan'da oldukça yaygın bir şekilde yetiştirilir.

Meryem Otu Yorumları

soru

Beytullah

20 Ağustos 2018 Pazartesi

Merhaba. Meryem otunun çok faydalı olduğunu söylemektedirler. Özellikle hamile kalmak isteyen kişilerin bu otu kullanması gerektiği konusunda görüş birliği kuvvetlidir. Bu konuda bize net bilgi verebilir misiniz?

Cevap yaz
cevap

Piruze

27 Ağustos 2018 Pazartesi

Merhaba. Kadınlar için mucize bir güç olan Meryem otu şifa kaynağıdır. Çocuk sahibi olmak isteyen kadınlar Meryem otu sayesinde hamile kalır. Kısırlık tedavisi, çikolata kisti, yumurtlama dönemi için kolaylık ve rahim iltihabında oldukça fayda gösterir Meryem otu. Meryem otu, hamilelikte oluşan kasık ağrıları için ağırı kesici özelliğine sahiptir.

cevap

Yakazan

21 Ağustos 2018 Salı

Merhaba. Meryem otu, çocuğu olmayan çiftlerin kullandığı bir ot çeşididir. Meryem otu sayesinde çocuğu olmayan çiftlerin, tedavisinde kullanılır. Kadınların, yumurtalıklarını çalıştırarak, doğurganlık gücünü arttırır. Meryem otu, erkeklerin sperm sayısını arttırır. Kadınların östrojen hormonlarını yükseltir ve doğurganlığı arttırır. Kadınlar için mucize bir güç olan Meryem otu şifa kaynağıdır.

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Instagram

  • galeri1
  • galeri2
  • galeri3
  • galeri4
  • galeri5
  • galeri6